top of page

Осіннє підживлення гортензій

Осіннє підживлення гортензій не менш важливе, ніж весняне і літнє. Вегетаційний період повинен закінчитися здеревенням зелених пагонів, бруньки повинні встигнути утворити захисну оболонку, а вся рослина накопичити цукру для успішної зимівлі.

Для виконання цих завдань рослинам необхідні фосфор і калій (і ніякого азоту, який, навпаки, посилює зростання зелених пагонів).

Фосфор потрібен для здеревнення пагонів, зміцнення кореневої системи та посилює стійкість кущів до різкої зміни температур. Калій - забезпечує закладку та визрівання квіткових бруньок та високу морозостійкість.

Нестача фосфору і калію, особливо у крупнолистих гортензій, призведе до того, що пагони не здеревніють, бруньки не визріють і як результат рослина погано перезимує і буде погано цвісти наступного року.

Для молодих саджанців краще використовувати водорозчинні добрива (вони легше засвоюються). Використовуйте сульфат калію, монофосфат калію, хелат фосфору та калію. У поживній суміші калію має бути вдвічі більше, ніж фосфору. Дози і кількість дивіться в інструкції до препарату, але на піщаних грунтах збільште дозу на 20%.

Перед добривом добре пролийте кущі і не забувайте поливати, якщо осінь посушлива, оскільки в сухому грунті рослина не вбирає поживні речовини.

Один раз восени внесіть сірку для підкислення ґрунту.

#удобрение осенью

17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page